zabudowy kominków

bądź na bieżąco

01.

użyte kolekcje

i naturali nero greco

01

Szeroki zakres rozwiązań oferowanych przez serię I Naturali pod względem kolorów, tekstur i metod obróbki płyt sprawia, że jest ona niezwykle wszechstronna, nadając się do wykorzystania jako okładziny ścienne, podłogi, elewacje zewnętrzne oraz powierzchnie dekoracyjne, takie jak blaty kuchenne, blaty stołów, wierzchy szafek łazienkowych oraz powłoki na drzwi i schody.

NeroGreco-iNaturali-S-Natural-F1-Laminam
PietradiSavoiaPerla-iNaturali-S-BushHammered-F1-Laminam-1
02

i naturali pietra di savoia perla

calce nero

03

Wszystko zaczyna się od jednego spojrzenia, przelotnego spojrzenia na codzienne życie. Gips staje się źródłem inspiracji do stworzenia nowej powierzchni, gdzie prostota i jednocześnie delikatność stają się charakterystycznymi cechami estetycznymi i dotykowymi. Struktura i tekstura o najwyższym uroku.

Asortyment kolekcji Calce składa się z delikatnych, łagodnych odcieni, takich jak avorio (kość słoniowa) i bianco (biały), oraz zdecydowanie odważniejszych kolorów, takich jak antracyt (antracyt) i nero (czarny). Wygląd chmur w stylu nuvolato, który wywodzi się ze ścian ez świeżo nałożonym tynkiem, deska tabula, która wydaje się być stworzona specjalnie, aby dać swobodę kreatywności i która cieszy się ogromną popularnością we wszystkich oferowanych powierzchniach i rozmiarach.

Nero-Calce-S-Textured-F1-Laminam
PietradiSavoiaPerla-iNaturali-S-BushHammered-F1-Laminam-1
04

i naturali pietra di savoia antracite

Cechą wyróżniającą serię I Naturali jest nawiązanie do gleby, substancji, która z jednej strony przywołuje wszystkie pierwotne rzeczy, a z drugiej daje możliwość tworzenia wszelkich dowolnych form.

Solidność marmurów z Carrara, plastyczność trawertynów, jednolite kolory skał wulkanicznych, takich jak bazalt i obsydian, wszystkie one, pozyskiwane są z włoskiego podłoża, których tożsamość jest stosowana do szerokiej gamy płyt dostępnych w różnych stylach i wykończeniach.

Stylowy kanon piękna, elegancji i powagi przeniesiony został na duży format płyt ceramicznych, odpornych na upływ czasu definiując nowy paradygmat estetyczny.
Wszystkie te cechy stanowią fundamenty klasycznej architektury i włoskiej tradycji architektonicznej wzbudzającej zachwyt od setek lat.