kolekcja

blend

Blend jest jedną z pierwszych linii stworzonych przez Laminam i pozostaje jedną z najbardziej popularnych po dziś dzień. Minimalistyczne powierzchnie występują w klasycznych, bardzo prostych kolorach: avorio (kremowy), grigio (szary) i nero (czarny). Gra uderzającej prostoty i dobrze wyważonych proporcji sprawia, że seria ta jest szczególnie wszechstronna i łatwa do połączenia zarówno z innymi elementami z tej samej serii, jak i z pozostałymi produktami marki Laminam.

Oryginalną inspiracją był cement, jednak efekt końcowy ma znacznie szerszy zasięg dzięki szorstkiej teksturze, uzyskanej przez szereg badań oraz metod, które doprowadziły do jej charakterystycznego wyglądu. 

Blend_950x1267
ELEWACJA_BLEND

Minimalistyczne, klasyczne, stonowane. Jednym słowem: ponadczasowe

Wizualna faktura kolekcji Blend sprawia, że jest szczególnie dobrze dopasowana do oblicz budynków, ale może być z powodzeniem stosowana do powierzchni mieszkalnych lub przestrzeni komercyjnych.

Duży rozmiar 1000×3000 mm jest dostępny w grubości  3/3+ ; a jego charakter tworzy przestrzenie nadające im ponadczasowy urok. Innym popularnym zastosowaniem jest wykorzystanie do mebli, w szczególności jako blaty kuchenne, stoły lub blaty łazienkowe.

wymiary

3000 x 1000

grubości

3+

AVORIO

GRIGIO

NERO