kolekcje spieków kwarcowych
Kolekcja BLEND jest wyrazem elastyczności i wszechstronności. Zainspirowana powierzchnią betonową, nakrapiana efektem graficznym daje niespotykany dotąd efekt wizualny. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi i szerokiej gramie grubości oraz przecieranej fakturze daje nam nieskończone możliwości zastosowania zarówno w szeroko pojętym projektowaniu wnętrz jak również jako okładziny zewnętrzne. .

NOWOŚĆ

KOLEKCJE

SPIEKÓW

KWARCOWYCH

Kolekcja BLEND jest wyrazem elastyczności i wszechstronności. Zainspirowana powierzchnią betonową, nakrapiana efektem graficznym daje niespotykany dotąd efekt wizualny. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi i szerokiej gramie grubości oraz przecieranej fakturze daje nam nieskończone możliwości zastosowania zarówno w szeroko pojętym projektowaniu wnętrz jak również jako okładziny zewnętrzne.

BLEND

Seria COLLECTION jest najstarszym i pierwszym wzorem spieków kwarcowych Laminam.Przez swoja jednolitość faktury i koloru jest bardzo wszechstronna dzięki czemu możemy znaleźć dla niej zastosowanie zarówno w projektach komercyjnych jak i mieszkaniowych.
W odróżnieniu do kamieni naturalnych w fakturze matowej występuje wiele nietypowych mono kolorach.  Kolekcja collection jest idealnym uzupełnieniem projektów tradycyjnych np. z drewna jak również nowoczesnych nie wychodzi na pierwszy plan a elegancko podkreśla walory projektu.

COLLECTION

Seria FILO jest produktem całkowicie skomponowanym przez Włoskich projektantów, wzór  powstał przez połączenie nowoczesnej technologii i zapotrzebowanie na nowy styl. Produkt jest kompozycją spieku kwarcowego i stali szlachetnej tworzący tkany wzór układający się w lśniącą metaliczną powierzchnię.
Produkt jest wyjątkową serią która nada niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu, serii tej nie stosujemy na zewnątrz.

FILO

FOKOS

Seria FOKOS jest inspiracją czerpaną z natury. Kolory ziemi  sprawdzają się idealnie we wnętrzach nadając im ciepła iprzytulności. Symbolizują z jednej strony elegancję, a z drugiej naturę, pozwalają na relaks i odpoczynek. Seria o bardzo delikatnej satynowej powierzchni.

Kolekcja KANKA zainspirowana jest połyskującymi odcieniami utlenionych metali. Znakiem rozpoznawczym serii Kaňka są tekstury przypominające liście jesienią - symbol odrodzenia , ze zmiennym charakterem przeniesionym na powierzchnie trójwymiarowe , w których faktura nosi ślady tradycyjnych technik origami, łączących się w nieskończenie wiele kombinacji.

Fabrycznie pokryte powłoką HYDROTECT

KANKA

KAURI

Kolekcja KAURI  inspirowana jest drzewem Kauri, które pochodzi z bagien Nowej Zelandii. Jest ono antyczne, piękne, rzadkie i ekskluzywne. Poprzez połączenie tych cech drewna z nowoczesną technologią otrzymaliśmy teksturę płyt dającą wrażenie pięknego i naturalnego drewna.
Wyraziste, głębokie żyły, duże rozmiary (3m x 1m) oraz subtelne kolory pozwalają na niekończące się możliwości montażu.

KOTAN

Minimalistyczny urok tradycji architektonicznej Kioto. Seria KOTAN jest inspirowana przez powierzchnie matowe z surowego betonu. Materiał tekstury stanowi idealną równowagę pomiędzy zasadniczym charakterem kultury japońskiej i technik rzemieślniczych, do maceracji papieru Washi , dając powierzchnię o stonowanym i czystym wyglądzie.

Fabrycznie pokryte powłoką HYDROTECT

LINFA

Kolekcja LINFA powstała z połączenia tradycyjnej,  ceramicznej powierzchni przypominającą karbowaną skórę z
reinterpretacją drewna w dotąd niedostępnych dla niego dużych wymiarach płyt i wykończeniach. Dostępna w delikatnych
i subtelnych kolorach z układającymi się w tle słojami ciętymi poprzecznie.

METALLI

Kolekcja METALLI jest kolekcją o wyjątkowym wyglądzie i ogromnym potencjale, przenosząca reaktywne formy na błyszczące tekstury. Jest to nowa seria firmy przez Laminam , przypominająca materiały takie jak: żelazo , miedź , mosiądz i brąz, odzwierciedlająca charakter wiekowej blachy ryflowanej, której struktura przesuwa sie i zmienia wraz z odbiciem światła.

NATURALI

Seria NATURALI powstała z myślą zwiększenia możliwości aranżacji wnętrz oddając piękno kamienia naturalnego a dodając większą elegancję poprzez duże formaty, małą grubość, łatwość obsługi i szybkiego montażu.  Wersja matowa, lekko chropowata nie
posiada połysku i jest najmniej „poślizgowa”.

OPIFICIO MEDICEO

Nowa kolekcja o nazwie OPIFICIO MEDICEO będzie prezentowała spieki kwarcowe  odtworzone z niespotykanych
w przyrodzie już kamieni, które są częścią historii i Muzeum „Opificio”. Pierwszy z serii jest spiek o nazwie Pietra Paesina, którego wzorem był zwarty kamień wapienny, pochodzący z  północnej części gór apenińskich. Na terytorium Valdrano, w złożu „Arno”, 500 lat temu wydobywany był  ”Kamień z Arno”.
Wzbudzał on ogromne zainteresowanie bogatych mieszkańców Florencji i nie tylko. Niestety już od dawna, kamień ten nie jest wydobywany z powodu wyczerpania złoża. Dzięki

najnowszej technologi, Laminam odtworzyła niedostępny już kamień w formie spieku kwarcowego.

OXIDE

Genezą powstania serii OXIDE jest odtworzenie wizualne metalu reagującego ze światłem słonecznym, który był wystawiony przez długi okres czasu na działanie różnych warunków pogodowych.  Kolekcja Oxide jest przeznaczona do projektów z „charakterem”, nowoczesnych – zarówno z wykorzystaniem we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków.

TREDI

Seria TREDI jest powierzchnią techniczną, anty-poślizgową otrzymaną przez nieśliskie struktury nakrapiane z wgłębieniami co zwiększa grubość oraz przypomina strukturę tkaniny. Dzięki swoim właściwością idealnie sprawdza się w budynkach użytku publicznego, basenach, spa, siłowniach, laboratoriach czy kuchniach przemysłowych.

CALCE 1620x3240

Delikatne kolory i cieniowanie zainspirowane wyglądem mokrego tynku i betonu przemysłowego. Nowoczesna kolekcja o silnym duchu współczesności i wyrafinowanym designie.

CAVA 1620x3240

Nowa koncepcja architektoniczna nadająca kolekcji wygląd naturalnej łupy kamiennej z cennymi elementami ożyłowania oraz ziaren, które perfekcyjnie odwzorowują strukturę kamienia.

LEGNO VENEZIA 1620x3240

Kolecja Legno Venezia ma powierzchnie imitującą ukształtowanie przez pracę organizmów morskich żyjących na Weneckich palach cumowniczych, skorodowanych przez sól, a struktura przywodzi na myśl  fragmenty  słynnej weneckiej laguny.

OSSIDO 1620x3240

Nietypowe materiały kolekcji OSSIDO, które nabierają nowego znaczenia , generując nieoczekiwany efekt wizualny . Tekstury, które łączą technologię i sztukę pochodzące z tradycyjnego kowalstwa.

TINTA UNITA 1620x3240

Kolekcja TITNA UNITA w której kluczową rolę odgrywana połysk podkreślający głębokie odcienie kolorów i wykończeń z perfekcyjnym  cieniowaniem.

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

DO GÓRY

O SPIEKACH

WŁAŚCIWOŚCI 

ZASTOSOWANIE 

spieki kwarcowe poznań

ECON

Econ, to nowa seria Spieków kwarcowych Laminam.

Seria ta charakteryzuje się bardzo niską ceną, oraz popularnymi wzorami.

DO GÓRY

Copyrights 2016  Łukasz Klimek

                                            Dominik Rokosz

Autoryzowany wykonawca

autoryzowany wykonawca producenta spieków kwarcowych firmy Laminam
spieki kwarcowe poznań - logo

Spieki Kwarcowe Poznań

ul. Rynkowa 1

62-081 Przeźmierowo

tel. 533-583-111

        502-177-799

biuro@spiekikwarcowepoznan.pl

poczta@spiekikwarcowepoznan.pl

Facebook Spieki kwarcowe Poznań
Google plus Spieki kwarcowe Poznań